PASZE I KONCENTRATY

PASZE DLA DROBIU


                                          

 

 

                  Od 1992 roku pasze w naszej firmie były produkowane wyłącznie na potrzeby własnej produkcji. Sukcesywny rozwój oraz zastosowanie nowoczesnych maszyn i urządzeń do mieszania w 2014 roku umożliwiły nam zwiększenie wydajności pasz i jakości końcowego wyrobu. Kierując się ideą dynamicznego rozwoju i zachowaniem wysokich standardów produkcji postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom rynku i poszerzyć asortyment naszych produktów.

 

W swojej ofercie posiadamy następujące pasze i koncentrat dla drobiu, bydła i trzody chlewnej:

  • PISKLĘ (DKM-1)-dla piskląt od 1 do 8 tygodnia
  • PISKLĘ (DKM-2)-dla piskląt od 8 do 16 tygodnia
  • INDYK (STARTER)
    
  Pełnoporcjowa mieszanka paszowa przeznaczona dla piskląt pokrywa zapotrzebowanie na składniki pokarmowe, witaminy i minerały wpływające korzystnie na prawidłowy wzrost i rozwój piskląt.
  • BROJLER (STARTER)
  • BROJLER (GROWER)
  • BROJLER (FINISZER)

  Pełnoporcjowa mieszanka paszowa przeznaczona dla kurcząt brojlerów pokrywa zapotrzebowanie na składniki pokarmowe wpływające korzystnie na wzrost i rozwój kurcząt co pozwala osiągnąć wysokie wyniki produkcyjne.                                                                                     
  • NIOSKA (DJ-1)-przeznaczona dla kur niosek wchodzących w okres nieśności od 16 do 38 tygodnia
    
  • NIOSKA (DJ-2)-przeznaczona dla kur niosek w pełni okresu nieśności od 38 tygodnia do końca

    
  Pełnoporcjowa mieszanka paszowa przeznaczona dla kur niosek, zaspokaja potrzeby pokarmowe oraz dostarcza niezbędną ilość energii, białka i witamin potrzebnych do prawidłowego rozwoju i produkcji jaj.

   

KONCENTRAT BIAŁKOWY
Mieszanka paszowa uzupełniająca 40 %

 

Mieszanka paszowa uzupełniająca przy tradycyjnym żywieniu zwierząt stanowi uzupełnienie pasz dla wszystkich zwierząt gospodarskich w tym trzody chlewnej, bydła oraz drobiu.

          SKŁAD:

 • śruta sojowa poekstrakcyjna
 • DDGS kukurydziany
 • kukurydza
 • otręby pszenne

ZASTOSOWANIE:

Mieszanka paszowa uzupełniająca wysokobiałkowa sypka dla:

Warchlaki 15%
Tuczniki 13%-15%
Nioski towarowe 15%-20%
Kurki w odchowie 15%
Brojlery-pasza typu grower 30%
Brojlery-pasza typu finiszer 20%-25%
Opasy 10%-15%
Krowy mleczne 20%-30%

 

SUROWCE BIAŁKOWE

W swojej ofercie posiadamy również surowce białkowe: 

 

 • kreda pastewna
  Kreda pastewna pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu kostnego,mięśniowego i nerwowego zwierząt. Uzupełnia zapotrzebowanie na wapń, chroni kości zwierząt. Uzupełnia zapotrzebowanie na wapń, chroni kości zwierząt. W przypadku niosek poprawia twardość i gładkość skorupek jaj.
   
 • śruta słonecznikowa
  Zastosowanie śruty słonecznikowej korzystnie wpływa na rozwój i szybszy przyrost masy zwierząt. Powstaje z wysokiej jakości nasion słonecznika, produkt bogaty nie tylko w białko, ale również w witaminy grupy B i fosfor.
   
 • śruta rzepakowa
  Stanowi atrakcyjną cenowo alternatywę dla droższej śruty sojowej. Śruta rzepakowa to bogate źródło białka, jest doskonałym rozwiązaniem dla hodowców drobiu, oraz trzody którym zależy na obniżeniu kosztów produkcji.
   
 • śruta sojowa
  Produkowana z obłuszczonych nasion soji, poddana procesowi ekstrakcji. Śruta sojowa stanowi najcenniejsze źródło białka roślinnego. Produkt zawiera wiele cennych witamin i substancji wspomagających ich przyswajanie. Pasza cechuje się wysoką strawnością.
   
 • otręby pszenne
  Charakteryzują się bardzo dobrym składem, mają dużą zawartość błonnika, a także korzystny wpływ na funkcjonowanie układu pokarmowego. Stanowią dobry materiał do mieszanek paszowych ze względu na duże walory smakowe i mlekopędne. Otręby pszenne stanowią bardzo ważny element dietetyczny, szczególnie dla krów mlecznych i loch.

 

Produkty stanowią cenne źródło białka roślinnego, dostarczają wiele witamin, soli mineralnych oraz mikroelementów. Korzystnie wpływają na układ pokarmowy, kostny, mięśniowy i nerwowy zwierząt.

Kompozycja pasz i koncentratu pozytywnie wpływa na rozwój drobiu, bydła, trzody chlewnej. Dbamy o jakość naszych wyrobów i kierujemy się dobrem klienta.

Ferma drobiu 2010 wszelkie prawa zastrzeżone.     Strony www, system cms, hosting : netdata.pl